Ak rýchlosť je najdôležitejšia priorita

Letecká doprava je ideálnym riešením pre zásielky, ktoré musia byť doručené čo najskôr. Pokiaľ ide o rýchlosť, je to nepochybne najrýchlejší spôsob prepravy tovaru na veľké vzdialenosti.

Keď je zásielka malá a v mieste určenia kriticky potrebná

Keď sa počíta každá hodina, náš kuriér od vás vyzdvihne váš balík a vezme ho na palubu osobného lietadla, ktoré ponúka najrýchlejšie spojenie s vašim miestom určenia.

Ak je optimalizácia nákladov vašou prioritou

Namiesto prepravy tovaru s najrýchlejším pripojením môžete využiť predobjednanie prvého voľného miesta a tak dodávať váš tovar pevným spojením. Toto riešenie si vyžaduje určité plánovanie, ale vedie k nižším nákladom na prepravu.

Keď je váš tovar nadrozmerný alebo nedeliteľný

V takejto situácii môže byť najlepším riešením charter. Väčšina charterových letov nemá prakticky žiadne obmedzenia hmotnosti alebo veľkosti pre veľmi veľké a často urgentné náklady, ktoré je jednoducho potrebné doručiť včas.

Keď máte pevné lehoty odoielania a dodávky

Zasielanie tovaru prostredníctvom garantovanej prioritnej služby zabezpečí, že váš náklad bude doručený včas.

Keď hľadáte kompromis medzi cenou a dobou prepravy

Železničná doprava je dobrým kompromisom pre námornú a leteckú dopravu. Vďaka určeným trasám a cestovným poriadkom sa tovar dostane do cieľa železnicou rýchlejšie ako po mori a náklady na prepravu sú nižšie ako v prípade leteckej dopravy.

Keď potrebujete dodať tovar medzi Čínou a Európou

Ponúkame dve konfigurácie železničnej dopravy pre konsolidovaný tovar medzi Čínou a Európou. Naše riešenia sú optimalizované pre súčasné potreby z hľadiska rýchlej a spoľahlivej doby prepravy do Škandinávskych a Pobaltských krajín. Vaše kontajnery sú vyložené v našom sklade v Poľsku. Týmto spôsobom zabezpečujeme najvyššiu prioritu a opatrné zaobchádzanie s tovarom, aby nedošlo k poškodeniu nákladu. Okrem toho máme schválené miesto s možnosťou organizovania jednoduchých colných postupov.

Keď očakávate pravidelnú službu

Ponúkame každotýždenné odchody do Varšavy – celokontajnerová preprava a preprava kusových zásielok. Používajú sa tieto typy kontajnerov 20'DV, 40'DV i 40'HQ. Vlaky sú vybavené zariadeniami GPS. Po príchode je tovar vyzdvihnutý nákladným autom z Varšavy a prepravený na miesto určenia v Európe. Všetky zásielky vybavujú naše vlastné oddelenia dopravnej špedície Greencarrier v Poľsku. Naša rozsiahla sieť spojení pokrýva celú Európu a umožňuje rýchlu a spoľahlivú prepravu. Máme tiež možnosť organizovať zásielky priamo z tovární a skladov v Číne, ako aj námornou cestou z Japonska a Južnej Kórey do Dalian, kde je možné naložiť tovar do vlakov smerujúcich do Európy.

Keď sú pre vás najvýznamnejšie náklady na dopravu.

Námorná doprava je pre všetky druhy dopravy finančne prospešná, bezpečná a najmenej škodlivá pre životné prostredie. V porovnaní s leteckou a cestnou dopravou je to rozhodne najekologickejšie riešenie.

Ak potrebujete námornú prepravu medzi vzdialenými kontinentmi

Aby sme vyhoveli vašim potrebám, ponúkame organizáciu námornej dopravy z ktoréhokoľvek miesta na svete do konečného miesta určenia. Použitím širokej škály kontajnerov na prepravu suchého nákladu. vyžadujúceho chladiace podmienky, ako aj špecializovaných kontajnerov, môžeme splniť všetky požiadavky. Môžete nám zveriť kompletný servis – od dverí k dverám – vrátane odberu kontajnerov, prepravy k terminálu, vykládky a skladovania – krátkodobého aj dlhodobého, ako aj prekládky na príslušné vozidlá a prepravy na miesto určenia.

Alebo keď potrebujete námornú dopravu na krátke vzdialenosti

Preprava námornou cestou na kratšie vzdialenosti je skvelý spôsob, ako znížiť uhlíkovú stopu a optimalizovať náklady. Kontajnery môžete odosielať a prijímať na takých smeroch, ako sú Portugalsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko, Veľká Británia a Írsko. Pre zásielky do väčšiny európskych destinácií sú k dispozícii kontajnery 45`HCPW pre EUR-palety s rozmerom 32-33.

Ak potrebujete námornú prepravu pre malé množstvá tovaru

Potom je pre vás naša služba LCL preprava kusového tovaru dokonalým riešením. Zašleme alebo vyzdvihneme váš tovar za nižšie prepravné sadzby, a zároveň budeme konsolidovať jednotlivé zásielky do jedného kontajnera, vďaka čomu platíte iba za obsadený nákladný priestor. V prístave určenia je kontajner rozbalený a váš náklad je doručený na uvedenú adresu. Ponúkame pravidelné spojenia do a z väčšiny krajín.

Keď pravidelne kupujete tovar z konkrétnej krajiny alebo regiónu

Je naša bezpečná konsolidačná služba dokonalým riešením. Zhromažďujeme jednotlivé zásielky od vašich dodávateľov a na výstupnom termináli konsolidujeme ich v nákladnom priestore vyhradenom výlučne pre Greencarrier. Ponúkame dostupnosť takejto služby pre námornú, železničnú a leteckú prepravu. V závislosti na frekvencii vašich objednávok môžeme prispôsobiť časy vyzdvihnutia a doručenia vašim potrebám. U všetkých troch druhov dopravy sa odchody lodí a vozidiel/odlety konajú pravidelne každý týždeň. Ponúkame poradenstvo pri výbere najlepšieho dopravného riešenia. 

Viac o nás

V spoločnosti JAS Worldwide je základom našich služieb udržiavanie najvyššej úrovne kvality, ktorú udržiavame na každom kroku. Či už potrebujete leteckú nákladnú dopravu, námornú nákladnú dopravu, špedíciu na ceste alebo niektorú z našich ďalších služieb – naše štyri desaťročia skúseností v kombinácii s našimi vynikajúcimi zamestnancami a výnimočnými systémami zabezpečenia kvality zabezpečujú najvyššiu kvalitu špeditérnych služieb na celom svete. Našu spoločnosť sme vybudovali na základe spokojnosti zákazníkov a môžete si byť istí, že váš produkt je v najlepších rukách.

Poslaním spoločnosti JAS je zamerať sa na inovácie a udržať si záväzok dodávať produkt bezpečne a včas. Táto misia vedie rozsiahlu globálnu sieť 38 dcérskych spoločností, stoviek oficiálnych agentov a viac ako 5 800 zamestnancov vo viac ako 90 krajinách. Záväzok spoločnosti JAS k inováciám v oblasti lodnej dopravy, 3PL a špedície nás stavia do jedinečnej triedy vybraných spoločností, ktoré sa zameriavajú na špecializované projekty, ako aj na iniciatívy v oblasti manipulácie s nákladnou dopravou.

Rast spoločnosti JAS Worldwide sa pripisuje neustálemu poskytovaniu výnimočných služieb a konkurenčných cien našim zákazníkom. Výnimočná služba pochádza od ľudí v globálnej organizácii JAS, ľudí, do ktorých JAS investoval a ktorí vyrástli s JAS. Naším cieľom je budovať udržateľnú hodnotu pre našich zákazníkov a akcionárov opakovaným a transparentným dodávaním zákazníckych produktov bezpečne a včas.


Ak sú vám naše hodnoty blízke, neváhajte a pridajte sa k nám.

Kontaktujte nás zaslaním žiadosti na túto adresu: rekrutacja@greencarrier.com

Hľadáte najlepšie riešenie pre svoje logistické potreby?

POŠLITE NÁM DOPYT NA PREPRAVU

Greencarrier Freight Services

Skontrolujte tiež naše služby v oblasti cestnej dopravy a skladovania

Napíšte nám

Radi vám pomôžeme nájsť najlepšie riešenie pre vaše logistické potreby.

© 2023
JAS Worldwide